Březen 2012

Rasismus

24. března 2012 v 21:08 Jiné
Jdete po ulici, vidíte chlapa, holou hlavu, bombera, glády a říkáte si "Zase nějakej zasranej pravicovej extrémista." Ale proč se stydět za to, jací jsme? Žijeme přece ve svobodné zemi, tak proč skrývat svůj názor, že? Cikáni nemají svůj stát, stěhují se, to by mi ani tak nevadilo, ale vadí mi, že živoří na téhle zemi. Vadí mi, že když je potkáte třeba v metru, řekněme partu 5 teenagerů. Dělají bordel, obtěžují ostatní (moje zkušenost), ale nikdo jim nic neřekne, rotože by byl označen za rasistu. Myslím, že úplně všichni jsme rasisti a záleží jen na nás jak to budeme projevovat, někdo půjde a zabije nebo zmlátí pár cikánů, jiný se bude účastnit pochodů. Víte možná by se nemuseli řešit tyto problémy kdyby ještě pořád byla povinná vojna. Mladí lidé by se vybili, nemuseli by se řešit pogromy, fotbaloví hooligans a tak dále.

Jen prosím, neřaďte nás všechny dohromady, skinhead neznamenéá, že je člověk nácek, ikdyž taky jsou takoví skinheadi. Ono je jich víc, dokonce a to mi přijde hodně divné, jsou i komunističtí skinheadi, řadí se k nim i anarchisté, tzv. sharp. Já nejsem nácek, jen aby jste věděli, jsem zastánce OI! skinheads, ne těch dnešních, ale těch starých, kteří si rádi zajdou na fotbal, na pivo, jasně, je tu ta nenávist k romům, ale yslím, že každý to v sobě má. OI! skinheadům nevadí černoši, ani japonci, či číňané, ani arabové, je to jen nenávist vůči romům. Můžete také potkat na ulici OI! skinheada, který je černé pleti. Ty úplně původní skinheadi vznikly někde, tuším, že na Jamajce, byly to černoši, kteří poslouchali reggae. A pro ty, co nevěd, tak "OI!" vzniklo v hospodách, je to také i hudební styl, ale OI! je pokřik proti nacismu, fašismu a komunismu, je to ten krásný neutrální střed.

Včera jsem trošku brouzdal po youtubu a našel pár zajímavých videí. Našel jsem video z 9.4.2011, konal se zde pokojný happening ohledně náboženství, teď nevím. Na záběrech je odhadem 50 těžkooděnců, jak vyhání romské občany z místa konaní. Také jsou zde záběry skupinky nacistů, kteří jim do toho tleskali. Uřímně? Pobavilo mě to a hodně. Eště jsou zde záběry jak ti samí policisté doprovází DSSS ulicemi toho města. Ale tak na druhou stranu, policie už má rozum. :DD
Našel jsem to video, tak si to užijte,) http://www.youtube.com/watch?v=iwmXROX7Mdg&feature=related