Duben 2012

Taková "soutěž" XD

28. dubna 2012 v 22:44 Jiné
Kdo pozná z čeho je tento úryvek, tak sem dám video(cover) s písničkou jakou bude chtít, ale musí se dát zahrát na akustickou nebo elektrickou kytaru.

"He is going to kick your fucking ass and you know his name is Kyle Gas. Rocking and fucknig rolling and fucking rocking and fucking rolling..." Je to z jednoho filmu, kdyžtak je to parodie na Bacha

Minulost

28. dubna 2012 v 18:38 Jiné
Dneska tu budu psát chvilku o minulosti. Řeknu vám, že kdybyste mě viděli před 3-4 roky, tak mě nepoznáte. Shrnu to, můj svět se tehdy točil vpodstatě jen okolo počítače, energiťáků a chipsů, strašný, co? Jako by toho nebylo dost, tak minulé léto jsem začal kouřit, taky paráda, jo a samozřejmě také pít pivo. Řekněme, že jsem byl otevřený všemu a chtěl vše vyzkoušet. Takovým důležitým bodem v minulosti je pro mne chata. Na této chatě jsem potkal nejúžasnější holku, co jsem kdy potkal, bohužel pro mě jsem se choval jako kretén a staral se o pití, lituju toho. Sice to byla zábava, ale kdyby se konala ještě jednou, chovla bych se tam úplně jinak. Vlastně, pamatuju si, že jsem s tou dívkou chodil asi hodinu po zahradě a povídali jsme si, byla to krásná chvilka. A večer? Když jsme vedle sebe usli, no, spíše ona, já jsem v sobě měl asi 6 hrnků kafe, takže mi to spaní moc nešlo. :D Co chci říct, prostě myslel jsem si, že mezi námi něco je, vím, byl jsem naivní, ale už od té doby jsem věděl, že je pro mě něčím vyjímečná. Po chatě jsme spolu začali chodit každý pátek ven. To už jsem věděl určiě, že jsem do ní zabouchnutej až po uši, akorát jsem nevěděl jak jí to řict. Ještě nikdy předtím jsem to žádné holce neřekl. Ne, budu upřímný, řekl, ale vím, že to láska nebyla, jen mě ta píča využívala, to je asi všechno, také to bylo tím, že skoro všuchni, ktereé jsem v té době znal měli nějakou holku a já jsem a zoufale nechtěl být ten, kdo jí nemá. KDybych se mohl vrátit do minulosti, tak bych své minulé já zbil, že by strávil alespoň měsíc v nemocnici, ano, až takhle moc toho lituju. Ale to jsem teď odbočil. Prostě začali jsme spolu chodit každý pátek ven, potom i na pivo. Mé city k ní byly každým pátkem silnější, ale měl jsem strach. Co kdyby to nevišlo? Já o ní nechtěl přijít jako o kamarádku, protože pro mne hodně znamenala. Nakonec, vůbec jsem to nečekal, ale když jsme byly jednou na takové menší akci, celá naše parta, řekla, že mě miluje, v ten okamžik jsem byl rád, ani snad nedokážu popsat jak moc. A od té doby spolu chodíme. Teď už to bude přes 4 měsíce a doufám, že to nezůstane jen u měsíců. Jsme jí vděčný za spousty věcí. Díky ní jsem přestal kouřit, přestal jsem zapíjet ibalgin vodkou(pro ty, kdo by to chtěl zkusit, tak je to docela prdel, ale nepřežeňte to s prášky), neřežu se, hlavně díky ní, to držím, nemám jiný smysl, proč bych měl. Ale co nikdy nechci aby e stalo je, abych jí zklamal, nebo nějak ublížil, tohle nikdy nechci, chci tu pro ní jen být a pomáhat, prostě se mě tak snadno asi nezbaví.)Pravda je, že pro tuhle holku udělám asi všechno. Tak, tohle je asi nejzajímavější kapitola mé minulosti.
To je pro dnešek nejspíš vše a kdybyste třeba někdy někdo náhodou zabloudil na můj blog, nebudu se zlobit, když přihodíte nějakej ten komment, dík.

Další krásný den

26. dubna 2012 v 18:40 Diary
Proč vždycky, když něco potřebuju, nebo se naskytne jedinečná příležitost, tak jsou na mě rodiče nasraný?! Co dělám špatně? Nebo, že by to bylo všechno jen ve mně? Takže abych to zkrátil v pondělí nemůžu přespat u kamaráda, protože ho matka nezná a tak nemůžu v pondělí jet ráno za ní, i když jsem říkal(vím, že je to blbá výmluva, ale co), že mě pozvali na oběd, protože proetě ne no... A když jsem nadhodil, že by se mohli potkat? To už se ani neptejte prej: "Přece se nebudu seznamovat s cizíma lidma jen proto, že jsi zaláskovanej. A za rok se budu asi seznamovat s dalšíma, co?". Takže jsem asi trochu moc snílek, že by někdy něco mohlo vyjít... Prostě už mám asi smůlu v povaze.. Ale prostě já s ní chci být!! Miluju jí. Copak je to tak těžký pochopit pro ně? Já vám něco řeknu, až já budu v roli táty, nikdy nezakážu synovi výdat se s jeho láskou když mu bude 15, fakt ne. Nebudu nějakej hroznej otec, kterej skoro pořád řve na syna a pořád se mu něco nelíbí.. Já takovejhle nikdy být nechci, nikdy. Těším se až jim třeba za rok řeknu: "Tak to je ona, už jsme spolu déle než rok a vy jste ji nechtěli poznat... A vsaďte se s kýmkoli chcete o cokoli chcete, že tuhle holku si jednou vezmu.
To je pro dnešek asi to nejzajímavější. Tak zatím čus.

Domácí "pohoda"

25. dubna 2012 v 19:12 Diary
Super, takže dneska rodinná "hádka". Co jsem se dozvěděl nového? Zkrátím to, podle rodičů jsem sobeckej, nevděčnej, čůrák bez kapky úcty. Opravdu super. Ještě mohli přihodit jako vždy, že vůbec nepomáhám. Ale kdo by potom pomohl postavit tátovi plot, pomohl, spíš pořád pomáhá přestavovat chlívky a udělat tam nějaké to sezení, mimo jiné i přerývat záhon, drtit větve a tak dále. TO vše přeci dělá maličký skřítek, že ano... Navíc mi máma říká, jak jsem jí zklamal a tak, já jí nechápu, občas je na straně táty, občas na tý mojí, ale mohla by se už rozhodnout. A táta? O tom raději nemluvím..vždy, když spolu pracujeme, tak to je "podrž mi to tady", "zvedni to kousek", "dej to níž, co to děláš", "to je pomoc tohle to, to už si to radši udělám sám", "já už se na to vyseru", nebo a to bylo to nejlepší když jsem jednou odcházel za svojí holkou "mám sto chutí ti říct vypadni". Jsem zvědavý, co by dělal kdybych se jednou prostě už nevrátil. V9m, že nejsem perfektní, ale proč mi musej skoro každej den připomínat jak na ně seru a jak jsem nezodpovědnej a bezcitnej a nevděčnej?! Začínám si myslet, že jedinej problém jsem asi já...ale co dělám špatně? Ke kamarádům a především k ní se chovám dobře, vždycky jí pomůžu ať už s čímkoli, vždycky tu pro ní budu. Když bude něco potřebovat může přijít, prostě mě zajímá jak se má ona a chci aby se měla dobře, na druhou stranu podle rodičů jsem jakej jsem. Ale tuhle holku miluju, takže se kn í budu vždy chovat tak, jak se ke krásným holkám má, pěkně. To je pro dnešek asi vše, docela mě to i uklidnilo, asi už vím, co na tom blogu všichni máte. Tak se zatím mějte.

Smysl života

23. dubna 2012 v 16:09 Jiné
Myslím, že k deníku se ještě dlouho nedostanu, nikdy předtím jsem si ho nepsal..ale může se to stát.

Smysl života, co by to tak mohlo být? Pro někoho práce, pro jiného zábava. Pravda je, že život je hrozně krátkej, mě je už 14, takže mám dejme tomu desetinu za sebou, to už je docela dost, ne? Dále, třetinu života prospíte a čtvrtinu strávíte ve škole, tak co vám potom z toho života zbyde? Řekněme, že jsou věci, které vám vydrží klidně i napořád - dívka a přátelé, ale dávejte bychy, jaké "přátele" a přátele k sobě pustíte.

Úvaha

23. dubna 2012 v 7:14 Jiné
Upřímně? Jestli se tady staví jene jeden člověk tak budu nejspíš slavit ako prase,DDD
Nicméně, tady je taková "úvaha" na jeden citát. A vůbec by mi nevadilo kdyby to někdo třeba okomentoval.
Takže tady je..
"Odsuzuji-li chyby svých přátel, to ještě neznamená, že bych je měl přestat mít rád."
Jack London
Na tomhle něco bude. Je pravda, že každý z nás, a to bez výjimky má chyby, ale to neznamená, že jsme špatní lidé. Najít chybu na člověku není tak těžké, moje chyba je, že jsem docela sobec, přiznám to. I když to skrývám a myslím, že mi to jde dobře, tak jsem. Opravdové umění je na člověku nacházet to pozitivní a to špatné ignorovat. Život by bez přátel a lásky neměl žádnou cenu. Chodit po světě jako prázdná nádoba, to není život. Život by si měl každý z nás užít, ale je tak krátký, že než se naučíme vážit času, zjistíme, že je nám 70, sedíme v houpacím křesla zabalený v dece a celý den trávíme koukáním na zprávy. Ne, život se musí užívat na plno, takže neberte ohledy kolik vám je a prostě dělejte věci, které máte rádi s lidmi, které máte rádi. Je pravda, že někdy je těžké vyznat se v ostatních, někdy i sám v sobě, ale co, ty dny tu jsou a budou i v budoucnu. Přátele mám rád, bez nich bych se asi neobešel, ale je ještě jedna osoba bližší mému srdci a je o hodně víc než jen kamarádka. Ale občas mě na nich štve, že když jim chci pomoct, tak si nechtějí nechat pomoct. Víte, celý večer koukat na ztrápený obličej není krásný pohled, věřte mi, a když se člověk zeptá proč, tak jediné, čeho se mu dostane je odmítnutí? To je trochu nefér.
Na druhou stranu, když já potřebuji pomoct, jsou vždycky tu, za to jsem opravdu rád, že si mám s kým povídat, s někým, kdo mě chápe. Na druhou stranu ti, kteří sedí celé dny u počítače a nevěnují se nikomu, jen obrazovce svého notebooku, se nemají divit, že jsou na všechno sami. Chtělo by to, aby si tito lidé uvědomili, že každý život je dar a je už jen na nás, jak ho využít. Věty "Já jsem tak hnusná." nebo "Já nic neumím." nebo "Všechno je tak na nic." řekl každý z nás alespoň jednou. Přiznejte, že to není pravda. Přestaňte si pořád jen stěžovat, život je krásný, hledat chyby umí každý, odprostěte se od "každý" buďte rádi za to, že můžete být právě tady, že můžete dýchat čerstvý vzduch, že se můžete podělit s přáteli o pití a za krásy okolo nás, kterých se příští generace už nemusí dožít a uvidí je jen na fotkách. A jestli už jste takoví a hledáte chyby úplně na všem, tak vám něco řeknu, začněte sami u sebe, protože život je tak krásný, jaký si ho uděláme, a to záleží už jen na nás.
A závěr? Vím, že toto není úvaha, jediná věc, které jsem se "nauvážil" je, že život je krátký, takže je na nás, abychom si vybrali lidi, které chceme mít okolo sebe, oženit se s nimi a s nimi také zestárnout. A ať už mají svých chyb sebevíc, když mají laskavé srdce a záleží jim na vás, tak jsou to ty nejlepší lidi, které jste mohli potkat. Život se dá naplnit čímkoli, takže zvažte, koho k sobě pustíte.
Jak tu pročítám stránky na internetu, pan London uměl žít. Byl námořník, zlatokop, člen pobřežní hlídky a dokonce i pirátský lovec ústřic. Už od dětství měl dobrodružný život. Když začal psát, neměl sice úspěch, jeho díla se moc neprodávala, ale později tomu bylo jinak. A myslím, že věta "Odsuzuji-li chyby svých přátel, to ještě neznamená, že bych je měl přestat mít rád." Vystihuje jeho život přesně.

Poem

22. dubna 2012 v 9:29 Diary

We have to clean up our mess,
But it depends on how,
Without your life mine is worthless,
I wanna lie beside you now.
I will never hurt you love, I promise,
I will still be beside you,
You are my beautiful miss,
There´s no me, we´ll be still two.
I know you are the right one,
Thaks tou you I´m not lonely,
We´ll enjoy a lot of fun,
Everytime I see you, you´re so lovely.