Myšlenky a pocity

17. května 2012 v 20:40 |  Jiné
Poslední dobou se mé myšlení ubírá jedním a tím samým směrem, a to je násilí, strach a obavy, ale ty jen občas, vlastně nevím jestli to je strach nebo ty obavy...Každopádně ve škole to tak nějak vždycky přežiju, jasně zasměju se, pokecáme, ale v hlavě myslím na své, myslím na ni, co právě dělá, jestli na mě taky myslí a tak. Půjčila mi knížku a Mansonovi, musím říct, že se mi čte až kupodivu rychle a dobře. Je to zajímavá kniha a jsem do ní zažranej až po uši.

Poslední týden ale také myslím na spousty věcí o životě. Víte, třeba, co když tohle není život, co když je tohle jen jeden sen? Jestli se vám někdy stalo, že jste se vzbudili a pamatovali jste si sen, víte jaké to je. Já jsem jednou ve snu strávil celý den, od rána, kdy jsem vstal až po večer, kdy jsem si šel zase lehnout a poté jsem se probudil. Víte, sny jsou jen zlomky vteřin, takže jestli ten můj sen trval jen 1 vteřinu, ale já tam prožil celý den, co když je tohle prostě jen delší sen, co když nic z tohohle není skutečné? Co když se z tohohle snu jednou probudíme a zjistíme, že nic není takové, jaké bylo a co mě mrzí ještě víc, co když zapomeneme na lásku? Co když budu znát tvář, budu jí milovat, ale bude její jméno stále její? Bude ještě existovat? Nebo bude ona existovat? Tenhle život je krátkej, ale probudit se z něj a nepamatovat si nic? to mi přijde trochu kruté, ne? Na druhé straně, co když je nám v tuhle chvíli třeba 6? Co když je tohle jen sen nějakýho 6-ti letýho prcka, kterej si ještě ani nezačal honit čůráka a neví, co znamená slovo "sex"?

Také už je mi 15, dokonce už víc jak měsíc, ale občanku pořád nemám...to mě ale zas tolik netrápí..teď už můžu jít sedět. Nechi být sobec, ale do vezení se mi fakt moc nechce, ať jsou moje obavy jakkoli velké a ať je můj strach sebevětší, doufám, že tohle všechno bude v pohodě a při trošce štěstí se to dozvíme brzy, takže nedočkavě čekám, ale nevím, jestli se mám těšit a nebo mít strach z toho, co může přijít. Ale tady nejde o mně, tady jde v první řadě o ní. Jak říká "Všechno se děje za nějakým účelem." nevím, tohle by se možná stalo, ale co z toho? Jaký účel by to mělo? Bylo by to pro něco dobré? Pro nikoho z nás by to asi dobré nebylo, ona by měla zkažený život a já bych tvrdnul v base, to bychom byly ale dvojka, co? :D No a jak už to chodí, tak bych ani nechtěl domýšlet jak by to vypadalo až bych se vrátil z vězení, ale tak, co se asi děje skoro v každém filmu, že ano....takže potom už by to bylo totálně v prdeli.

Jinak, v úterý mě přepadla taková hrozně "super" nálada a vymyslel jsem básničku, takže vám jí sem dám.
A byl bych rád kdyby mi to třeba někdo kommentnul, vím, že to píšu pod každým článkem, ale tak někdy by třeba mohl no..
No nic, tak tady je:
Imagine yourself in a rain,
Rain as sharp as the sharpest blade,
Causing you nothing but pain,
CARRY ON, you can´t fade.

I don´t want ever to hurt you,
I love you more than anything,
I´ll be still loving you, that´s what I´ll do,
I don´t want ever to lose you, cause without you I´m nothing.

Again I´m lonely and sad,
Again I´m thinking about suicide,
Now, deep in depress, getting more mad,
I´m empty, I´m worthless, but forever on your side.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caithlyn Destroyed Caithlyn Destroyed | Web | 21. května 2012 v 17:38 | Reagovat

hele, nedepkař pořád :) na to budeš mít dost času ve stáří :))

2 ODBOI ODBOI | Web | 21. května 2012 v 20:38 | Reagovat

Nedepkařim pořád, jen mám takové přeýšlecí nálady když jsem sám, občas moc :DD A jinak, hele, my se doma hádáme skoro každej den... A jenom kvůli tomu, že nesnídám, neobědvám a mám až večeři mi dneska máma řekla, že mě pošle do bohnic, věřila bys tomu? :DDD prej, že mě tam nahlásí jako anorektika..kurva, připadám jim jako anorektik? Nebo to bude tím, že nikdy žádnýho neviděli :DDD

3 Cas Cas | 21. května 2012 v 21:04 | Reagovat

[2]: No tak nesnídat a neobědvat mi taky přijde divný,ale posílat kvůli tomu do Bohnic?D To nemáš vůbec hlad? :DD Jednou jsem nad tím přemýšlela, jestli tohle není všechno sen a pak se probudím a zjistím, že je mi 6. Ale už dlouhou dobu jsem neměla tak živý sen,abych tomu věřila.)Vymýšlení anglických básniček a písniček mi přijdě těžší než v češtině teda.

4 ODBOI ODBOI | Web | 21. května 2012 v 21:24 | Reagovat

Ale tak já mám ve škole svačinu 1-2 housky, podle toho, jestli mi to někdo sežere, nebo to stihnu sníst :D Mě to právě přijde v angličtině lehčí než v češtině no...,každýho názor,)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama