"tak různě"

24. května 2012 v 21:40 |  Diary
Je to k smíchu nebo ož k pláči? Asi se všichni schodneme na tom, že nejhorší v životě je vědomí, že se někdo trápí a vy s tím nemůžete nic udělat. Nesnášim bezmoc...A ještě víc mě štve, že s tím opravdu nic neudělám. Abyste ochránili někoho, na kom vám záleží, museli byste s ním trávit 100% času a to nejde...Nevím proč mě to tak štve, že za ní zítra nemlžu, ne, vím, ale sem to psát nebudu. Z rozhovoru, co jsem měl s tátou mi došlo, nebo spíš lépe řečeno já to už věděl, ale tak uvědomil jsem si, že s tímhle asi vážně nic neudělám...mohl bych to zlepšit, ale mohl bych to i zhoršit...to, že bych z toho mohl mít pořádnej průser, protože se neumim ovládat je až na dalším pořadí. Nevím, co mám dělat, chci pomoct, chci s tím něco udělat, ale tohle asi budu muset, i když vážně nechci, nechat na ní. Ale je to silná holka, ona to zvládne vpohodě, vím to, znám jí už přes půl roku. Ale dost, už o tom zase moc přemýšlím. Řeknu to takhle: "Kěž bych jí mohl pomoc vyřešit tenhle problém."

Ok, možná vám to přijde divné, ale já moc nejím. Jasně, jsou dny, kdy se cpu skoro pořád, kdo ne, ale moc často je nemívám, spíš vůbec. Každé ráno vstanu, udělám pár kliků, když už mám čaj tak studenej, nesnídám a jdu do školy. Ve škole mám pravidelně 2 housky nebo chleby, to mi stačí na celý dopoledne. Když přidju po škole domů, tak nemám hlad, jsem divnej? Asi jo no, ale prostě nesnídám a neobědváma ale večeři se dá říct, že jím normálně, protože do večera vyhládne. Každopádně máma mi řekla, že jestli nebudu jíst tak že mě pošle do Bohnic aby dohlídli, že jím pravidelně...J8 to fakt nechápu. Jíst by se mělo, to vím, ale když přijdu domů a nemám hlad, tak co mám dělat? Pokaždý, když se jí to snaží vysvětlit a říkám "Ale já neměl hlad." tak mi na to řekně, že jí to nezajímá a že jíst budu, fakt jí nechápu...Taky máte takoéto chvíle s rodičema kdy jsou tvrdohlaví? :D

Jinak dneska se škoulou jsme byly na jazzovym koncertě, hráli vážně dobře, to se jim musí nechat, ale mě se to nelíbilo. Je to hlavně tím, že tenhle styl hudby moc neposlouchám a upřímně saxík mě nezajímá tak jako kytara. Ta tam taky byla, ale řeknu vám, to, co hrál on, bych taky zahrál a to se učím na kytaru doma. Každopádně asi po půl hodině mě z toho začala bolet hlava, tak jsem si šel sednout někam dozadu. No, dozadu tak úplně ne, ale nakonec jsme skončili na balkóně, kde jsme šňupali jednu lajnu za druhou, takže to bycl záživnej koncert a nakonec nás nebolela hlava jen z té "překrásné" hudby.

Jo, jedna velká novina, budu mít program s kterym můžu sestříhávat písničky, takže až ho budu mít tak bude prvních 6 písniček, které jsem vymyslel na světě, tak mi držte palce.))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama