Červenec 2012

Prázdniny, nebo brigáda?D

24. července 2012 v 17:08 Diary
Tak nevím, ten druhý týden na chalupě je takový, nevím, v neděli a v pondělí jme byli na houbách. No a dneska je úterý. Včera jsem kopal asi 4-5 metrů takový, řekněme "příkop". Dostal sem za to 200, za to jsem hodně rád, i když myslím, že si to nezaslužím, protože když děláme s tátou, tak i když děláme celej den (zhruba od 9-9:30 do 17-18:00), tak mi za to táta nedá nic, jen řekne, že děkuje za pomoc. Neříkám, že mi to vadí, jen jsem příjemně překvapen, že jsem jen za tohle dostal 200, vlastně prakticky za nic. Ještě zbývají dva dny. No, snad to zítra doděláme, nbo s tím alespoň nějak pohnem. Takže dneska ještě musím přesýt nějkou tu hlínu, abych to nemusel dělat zítra. Třeba budem dneska večer dělat oheň, sice jsme ho měli i včera, ale když je pěkně, tak si ho musíme užít, nebo ne? a k večeři bude paprikáš!!!)) Prostě nejlepší jídlo, dobře až po číně a pár dalších, ale je VÝBORNÝ!)

Jinak v pátek konečně domů, ne, že bych se tam netěšil, jen tady je to super, ale bylo by ještě víc, kdyby tady byla ona. Snad nebudu muset v pátek balit a budu s ní moct být déle venku, doufám. Dva týdny jsou dlouhá doba. Až se vrátím tak jí ulíbám, o tom žádná a taky jí trošku zmáčknu, koeckonců neviděl jsem jí dva týdny. A potom si spolu dáme pivo, nebo vodnici a nebo budem prostě jen povídat. Asi se půjdem někam projít, třeba na hřbitov. Nebo můžem prostě zůstat u nás když to nebude vadit. Toť asi zatím vše pro dnešek, tak se mějte, zatím čus.

Nikdo nemůže být vždy šťastný...

22. července 2012 v 12:22 Jiné
Problém lidí je, že se všude snaží hledat problémy. Nikdy si prostě nemohou vzít to štěstí, které mají na dosah a být šťastní, ne, všude musí být nějaký problém. Ať už se vrtáte a hledáte něco v minulosti, ať už pochybujete o čemkoli, můžete s tím skončit, ale proč to neuděláte? Proč nad tím pořád přemýšlíte? Co vám to dává? Jste potom spokojení? Myslím, že ne, co se tohohle týká, platí : Kdo se moc ptá, moc se dozví. Což znamená, že pokud se v něčím pořád dokola zabýváte, akorát ublížíte sami obě, přičemž, to, co si myslíte, nemus být pravda. Ale už jste se od pravdy tak moc vzdálili, že to skoro nejste schopní rozeznat. Nebudu předstírat, že jsem jiný, nejsem, kéž bych byl, bylo by to o tolik jednodušší. Vím, že člověk tímhle nejvíc ublíží sám sobě. Možná nevědomky a omylem i někomu jinému, ale to se tak často nestává, že?
Jenže, když už nad tím dumáte, o vás z toho vytrhne? Co vám pomůže se na tyhle sračky vysrat? Chápu, že jsme všichni zvědaví, ale někdy vám, to, co najdete mže změnt trošku pohled na ostatní, na svět. Ale nebojte, netrvá to věčně. Asi nejlepší lék na tohle je když máte lásku, tak být s ní. No a když nemáte? Tak si najděte zábavu. Možná, že jste tak znudění, že hlava už sama od sebe prostě hledá nějaký problém a z toho vzniká tohle všechno...Takže si najděte nějakou zábavu, u které vydržíte dlouho a vyčistíte si hlavu, to je asi to jediné, co vám pomůže a to nemyslet a být vpohodě.
To jen taková myšlenka, která mě teď napadla..

Jinak k dnešku. Je po obědě a nějak se zatím nic neděje. Nejspíš i půjdem na houby odpoledne.
Když je člověk sám tak má nějak čas přemýšlet no..chybí mi, hrozně moc. Už se těším až bude pátek, až jí budu zase mít v náručí. I když všechno nemůže být perfektní, svým způsobem tenhle vztah perfektní je. Když někdo z nás potřebuje, ten druhý tu vždycky je a pomůže. Doufám, že nám to vydrží. Chci aby to vydrželo, MILUJI JÍ! Chci aby se měla dobře, ať to stojí, co to stojí. Na mě mi nezáleží, ani nikdy moc nezáleželo, ale na ní mi zálaží víc, než na vlastním životu.

Ještě, že potom spolu budem dva týdny na táboře, bude to super, už se tam moc těším. Doufám, že jí nezačnu lést na nervy. Taky doufám, že nebudu mít ty svoje nálady, jako třeba teď...sere mě to, ale člověk s tím nic moc neudělá...spíš si a to mlžu sám, víc vám k tomu nenapíšu, ani nechci..
Jestli někdo z vás, kdo to čte se jde opít, tak si kupte absintha, je to super pití, sice všechny vzpomínky na něj nejsou nejlepší, ale člověk se po tom ožere hodně,)) Tak se zatím mějte a užívejte prázdniny a myslete taky na ostatní a ne na pořád jen na sebe, vymstí se vám to.
Ahoj..

Noční Krumlov a dnešní ráno...

20. července 2012 v 10:24 Diary
Včera jsme šli na večerní procházku Českým Krumlovem. Bylo to nádherný. Fakt jedinečné pohledy. A víte, co bylo ještě jedinečné? Zmrzlina!D Prostě normální točená, ale já na ní měl takovou chuť.. Potom procházka na hrad a cestou zpátky jsme se stavili v hospodě, máma na kafe a my na radlera (pivo+sprite). Byl docela sladký a hřký zároveň...nevím jak to popsat, ale zkuste si s míchat plzeň se spritem, asi tak nějak to bude chutnat. A potom cesta domu. Půlnoční svačinka s Oskarem, no a potom už jen poslední hovor na dobrou noc.
Vstávat v 7 ráno je fakt za trest... Teď už sice nejsem tak ospalý, ale stejně. Teďka se akorát chystáme na nákup, tak třeba nám koupí něco dobrého. Fakt ale nechápu proč musíme vstávat takhle brzo... Okolo sedmé jsem volal jí, chtěla po mě včera abych jí dnes vzbudil. Jasně, byla ospalá a hodně, bylo to slyšet, ale dal bych snad cokoli abych tam s ní mohl být a probudit jí sám. To by bylo asi to nejkrásnější ráno v mém životě.
Nebudu lhát, že mi nechybí, chybí a hodně moc. Nejradši bych tu byl s ní. Byvil jsem se i s mámou a možná by se mi podařilo překecat, že by s námi jela Katka na dovolenou, tedy né tenhle rok, ale snad příští, no, přespříští určitě. Příštím si nejsem tak jistý...ale zázraky se dějí. No ne? :)
Ještě 9 dnů, už se nemůžu dočkat až jí budu zase mít v náručí a líbat jí. Jak moc mi chybí... Ale zvládnem to, zvládnem všechno, tím jsem si jistý.
Přemýšlel jsem, jaká je vlastně v životě jistota? Prakticky žádná, co? Ale vím ,že mě miluje, a i kdyby tohle jediné bylo jisté, nic víc nepotřebuji, tohle stačí. Ona přináší světlo do mých dnů a radost a lásku do mého srdce. Říká se, že nejšťastnější člověk je ten, který miluje a je milován. V tom případě já jsem nejšťastnější člověk na světě a miluje mě nejúžasnější dívka, co jsem kdy potkal. Je to krásný pocit. Miluji jí nade vše, ani vlastní život nen tak důležitý jako ona. To jen taková myšlenka...
A co vy a vaše prázdniny? Vyšli vám tak, jak jste chtěli, nebo byste si je přáli strávit jinak?
To je asi vše, tak se zatím mějte, ahoj.

Druhý den na chalupě

18. července 2012 v 20:38 Diary
Dnešní den byl docela...no..prostě jako každý jiný den. Nic zvláštního se nestalo. Ráno jsem vyrazil na kolo. Ujel jsem cca 40km, ale byl jsem hrozně unavenej. Před rokem jsem tu ulej vpohodě a teď? No poslední doubou jsem nějakej unavnej no,ale tak to se snad vyklepe,D

Jinak teďka jsme se s Oskarem ožrali,D Ten pocit je fajn, když je okolo vás spousta zábavy, ale řeknu vám, že tenhle pocit vystřídal brzy jiný pocit. Je mi hrozně moc smutno, chybí mi, strašlivě moc. Kdybych tak moh lteď být s ní, dal bych za to snad cokoli. Strašlivě mi chybí. Včera jsem večer, před spaní myslel na to, jak rád bych jí mohl políbit, hrozně moc mi to chybí, to všechno a hlavně ona. Chybí mi její vůně a vůbec všechno. A nejde mi o sex! To si nemyslete, neříkám, že ho nemám rád, ale klidně bych to bez něj vydržel, prostě sex je mi vpodstatě ukradanej, ale na druhou stranu je to nádherné (svým způsobem). Miluju když mi škrábe záda, klidně až do krve, možná se trošku zmítám, ale líbí se mi to a hrozně mě to vzrušuje a vůbec nechci aby s tím přestávala. V první řadě mi jde havně o ní, o nikoho jiného, tohle je teď můj postoj, samozřejmě je tu rodina, ale jak říkají ta tu bude vždycky, a právě proto si tohohle MUSÍM vážit, nesmím to nechat jen tak proklouznout mezi prsty! A jednou bych se s ní chtěl oženit. Říkejte si, co chcete, ale nevidím důvod proč by první láska nemohla vydržet celý život. A já myslím, že nám dvoum rozhodně vydržet může.Chybí mi její úměv a její fóry a její "A v mém světě jsou všichni poníci a všuchni jedí duhu a kakaj motýli!" Vždycky mě to donutí se pousmát. Ale teď se ještě 10 dnů neuvidíme... Ale je tu naděje, že jí dovolí aby za mnou přijela, řeknu vám, jestli to vyjde, tak jí asi ulíbám a umačkám a prostě všechno možný. Takže se modlím aby to vyšlo no, ještě zbývá překecat mámu aby mi to dovolila. Tak mi držte palce.

To je asi pro dnešek vše. Zítra zase něco přidám. Tak se zatím mějte a užívejte prázdniny, ale žádný drogy a cigára. Jen chlast a hlavně ať se za sebe nemusíte stydět a něčeho litovat. Tak zatím ahoj!)

První dny na chalupě (po roce)

17. července 2012 v 21:56 Diary
Tak jsem zase na měsíc odjel pryč, tentokrát na Šumavu, na chalupu. Neříkám, že tu nejsem rád, první chvíle byly pěkné, už rok jsem tu nebyl. Ale teď, nevím, je to tu takové...prázdné. N2co tomu chybí, vím, co to je - ona. Chybí mi strašlivě moc, pořád na ní myslím. To jsme tu teprve 2. den, jenže tu budem ještě 10 dnů. Jsem tu i s bratránkem, občas je tu prdel. Vlastně něco pozitivního se na tom najít dá, zakládáme kapelu a máme tu oba kytary, takže se vrhnem na nějaký písničky konečně. Jen na zpěv asi ještě ne, protože Oskara bolí v krku.

O dnešku se toho moc říct nedá, vstávali jsme ve 12, takže jsme rovnou obědvali, potom na chvíli ven. Pak jsme byly chvíli doma. Málem to se mnou seklo,D....prej, že to byl jen fór (ona ví), možná byl, ale spíš mě vyděsil teda,D* Potom hraní počítačovejch her..koukání na filmy a jinak nic moc. Teďka je večer, ležíme v posteli, každej si děláme svoje a posloucháme hudbu.. Nevím kdy půjdem spát, ale určitě jí chci slyšet na dobrou noc. /plně nejradši bych byl, kdyby sem za mnou přijela, ale to se mi asi nesplní..

To je pro dnešek asi vše. Tak se zatm mějte pěkně a doufám, že vám prázdniny vyšly tak, jak jste chtěli. Ne, že by tyhle byly hrozný, jen bych je udělal jinak, tak, abych byl víc s ní (pokud ožno celou dobu, nevadilo by mi to.)
Tak zatim ahoj.

Dovolená s rodinou

5. července 2012 v 12:43 Diary
V sobotu jsme měli odjíždět v půl osmé, ale nakonec sme odjížděli asi v osm..potom přijezd do campu. Teda řeknu vám, nevěřil sem vlastním očím, taková prdel tady. Sem si říkal, že si dělaj fakt srandu za 5000 za týden a ani v chytce neni záchod a neteče tu voda? Fakt luxus no.. Alespoň, že tu je přehrada, později se ukázalo, že voda hrozně smrdí rybinou a taky je krásně zelená..,DD

Druhý den nebyl nijak zvláštní. Probudil jsem se v 10 do vedra, takže jsem se šel vykoupat. Oběd byl asi okolo půl třetí. A jinak jsem celé odpoledne strávil na mobilu s Katou a kecali jsme.

Třetí den mě poprvé vytáhli na kola. Bylo to super, místy jsem jel až 40km/h ale řeknu vím, na kole jsem nebyl už dlouho a je to znát, pálili mě svaly a dost,D Jelo se do nějaký vesnice, jméno už nevím a tam jsme šli na zmrzlinu (točenou) a byla fakt dobrá, to se jim musí nechat. Potom jsme kousek popojeli a tam jsme měli pivo, bohužel jen nealko, ale i tak přišlo k chuti..no i když. Ptal jsem se "Máte tu birrel?" Ona:"Něco takového tu máme." Tak jsem řekl, že si ho dám. A ona mi přinese bernarda?! Prej "něco takového"?? Kdybych to věděl, tak si ho nedám. Pro představu chutnalo to jako birrel půl na půl s vodou, no prostě kekel.

Včera jsme se jeli podívat na hrad Lednice, on se tak vážně jmenuje. Bylo to tam pěkné. Sice mě překvapilo, že jsme hned po příchodu šli na oběd, ale tak co no. A konečně jsem se dočkal vytouženého smažáku!!DD Dokonce bylo i pivo, ale jen nealko, ale birrel, takže to bylo fajn. Potom jsme se šli podívat na minaret, je to věž vysoká 60 metrů. Byl tam krásný rozhled. Ale šlapat 302 schodů nahoru mě teda moc nebavilo no,D Cestou tam jsme jeli na lodi, zpátky nás vezli koně, bylo to fajn, ale řeknu vám, nevim jak mohli vydřžet v kočáru cestu z Prahy do Vídně, je to hrozný,DD Měl jsem docela hodně ledové tříště, takže mi po tom smažáku bylo blbě,D Potom jsme se vrátili, těšil jsem se, že skočim do vody, ale když jsem tam přišel, tak ta voda vypadala jako by tam někdo nalil zelenou barvu, hrozný. Takže jsem se šel je vysprchovat. Tolik asi ke včerejšku.

No a dneska jsem vstával asi v devět, ale z postele jsem se dostal ve čtvrt na jedenáct,D Potom snídaně a chvilku jsme kecali. Chtěl jsem se jít vykoupat, ale zjistil, že kluci někam odjeli. Takže teďka sedim v chatce a píšu tohle. Teďka tu jsou i kluci takže se půjdem nejspíš vykoupat.

Azítra je poslední den, hurá!)) A v sobotu jí uvidím, už se na ní hrozně moc těším*)))

Další "písnička"

5. července 2012 v 11:56 Kytara
Vůbec nevím jak tohle nazvat, třeba vás snad něco napadne :)
Tady jí máte..:

1)
Forget about the past,
What happened, happpened...
But now the happiness´s coming fast,
And future won´t come blackened.

2)
Forget about the pain,
I konw that sometimes it hurts,
Everything can be washed by the rain,
Or it can be fixed with few simple words.

R)
I wish I could kiss you in the rain,
I don´t want to get on this train...
I will never gonna leave you,
Cause I deeply and truly love you.

Ještě mi chybíí domyslet třetí a možná i čtvrtá sloka, ale jinak, co na to říkáte? Vím, že moje angličtina neni zas tak dobrá, ale myslim, že tohle by nemuselo být až tak špatný, doufám,....:D Pište kommenty, chci vědět váš názor, dík.