Dovolená s rodinou

5. července 2012 v 12:43 |  Diary
V sobotu jsme měli odjíždět v půl osmé, ale nakonec sme odjížděli asi v osm..potom přijezd do campu. Teda řeknu vám, nevěřil sem vlastním očím, taková prdel tady. Sem si říkal, že si dělaj fakt srandu za 5000 za týden a ani v chytce neni záchod a neteče tu voda? Fakt luxus no.. Alespoň, že tu je přehrada, později se ukázalo, že voda hrozně smrdí rybinou a taky je krásně zelená..,DD

Druhý den nebyl nijak zvláštní. Probudil jsem se v 10 do vedra, takže jsem se šel vykoupat. Oběd byl asi okolo půl třetí. A jinak jsem celé odpoledne strávil na mobilu s Katou a kecali jsme.

Třetí den mě poprvé vytáhli na kola. Bylo to super, místy jsem jel až 40km/h ale řeknu vím, na kole jsem nebyl už dlouho a je to znát, pálili mě svaly a dost,D Jelo se do nějaký vesnice, jméno už nevím a tam jsme šli na zmrzlinu (točenou) a byla fakt dobrá, to se jim musí nechat. Potom jsme kousek popojeli a tam jsme měli pivo, bohužel jen nealko, ale i tak přišlo k chuti..no i když. Ptal jsem se "Máte tu birrel?" Ona:"Něco takového tu máme." Tak jsem řekl, že si ho dám. A ona mi přinese bernarda?! Prej "něco takového"?? Kdybych to věděl, tak si ho nedám. Pro představu chutnalo to jako birrel půl na půl s vodou, no prostě kekel.

Včera jsme se jeli podívat na hrad Lednice, on se tak vážně jmenuje. Bylo to tam pěkné. Sice mě překvapilo, že jsme hned po příchodu šli na oběd, ale tak co no. A konečně jsem se dočkal vytouženého smažáku!!DD Dokonce bylo i pivo, ale jen nealko, ale birrel, takže to bylo fajn. Potom jsme se šli podívat na minaret, je to věž vysoká 60 metrů. Byl tam krásný rozhled. Ale šlapat 302 schodů nahoru mě teda moc nebavilo no,D Cestou tam jsme jeli na lodi, zpátky nás vezli koně, bylo to fajn, ale řeknu vám, nevim jak mohli vydřžet v kočáru cestu z Prahy do Vídně, je to hrozný,DD Měl jsem docela hodně ledové tříště, takže mi po tom smažáku bylo blbě,D Potom jsme se vrátili, těšil jsem se, že skočim do vody, ale když jsem tam přišel, tak ta voda vypadala jako by tam někdo nalil zelenou barvu, hrozný. Takže jsem se šel je vysprchovat. Tolik asi ke včerejšku.

No a dneska jsem vstával asi v devět, ale z postele jsem se dostal ve čtvrt na jedenáct,D Potom snídaně a chvilku jsme kecali. Chtěl jsem se jít vykoupat, ale zjistil, že kluci někam odjeli. Takže teďka sedim v chatce a píšu tohle. Teďka tu jsou i kluci takže se půjdem nejspíš vykoupat.

Azítra je poslední den, hurá!)) A v sobotu jí uvidím, už se na ní hrozně moc těším*)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama