Druhý den na chalupě

18. července 2012 v 20:38 |  Diary
Dnešní den byl docela...no..prostě jako každý jiný den. Nic zvláštního se nestalo. Ráno jsem vyrazil na kolo. Ujel jsem cca 40km, ale byl jsem hrozně unavenej. Před rokem jsem tu ulej vpohodě a teď? No poslední doubou jsem nějakej unavnej no,ale tak to se snad vyklepe,D

Jinak teďka jsme se s Oskarem ožrali,D Ten pocit je fajn, když je okolo vás spousta zábavy, ale řeknu vám, že tenhle pocit vystřídal brzy jiný pocit. Je mi hrozně moc smutno, chybí mi, strašlivě moc. Kdybych tak moh lteď být s ní, dal bych za to snad cokoli. Strašlivě mi chybí. Včera jsem večer, před spaní myslel na to, jak rád bych jí mohl políbit, hrozně moc mi to chybí, to všechno a hlavně ona. Chybí mi její vůně a vůbec všechno. A nejde mi o sex! To si nemyslete, neříkám, že ho nemám rád, ale klidně bych to bez něj vydržel, prostě sex je mi vpodstatě ukradanej, ale na druhou stranu je to nádherné (svým způsobem). Miluju když mi škrábe záda, klidně až do krve, možná se trošku zmítám, ale líbí se mi to a hrozně mě to vzrušuje a vůbec nechci aby s tím přestávala. V první řadě mi jde havně o ní, o nikoho jiného, tohle je teď můj postoj, samozřejmě je tu rodina, ale jak říkají ta tu bude vždycky, a právě proto si tohohle MUSÍM vážit, nesmím to nechat jen tak proklouznout mezi prsty! A jednou bych se s ní chtěl oženit. Říkejte si, co chcete, ale nevidím důvod proč by první láska nemohla vydržet celý život. A já myslím, že nám dvoum rozhodně vydržet může.Chybí mi její úměv a její fóry a její "A v mém světě jsou všichni poníci a všuchni jedí duhu a kakaj motýli!" Vždycky mě to donutí se pousmát. Ale teď se ještě 10 dnů neuvidíme... Ale je tu naděje, že jí dovolí aby za mnou přijela, řeknu vám, jestli to vyjde, tak jí asi ulíbám a umačkám a prostě všechno možný. Takže se modlím aby to vyšlo no, ještě zbývá překecat mámu aby mi to dovolila. Tak mi držte palce.

To je asi pro dnešek vše. Zítra zase něco přidám. Tak se zatím mějte a užívejte prázdniny, ale žádný drogy a cigára. Jen chlast a hlavně ať se za sebe nemusíte stydět a něčeho litovat. Tak zatím ahoj!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama