Nikdo nemůže být vždy šťastný...

22. července 2012 v 12:22 |  Jiné
Problém lidí je, že se všude snaží hledat problémy. Nikdy si prostě nemohou vzít to štěstí, které mají na dosah a být šťastní, ne, všude musí být nějaký problém. Ať už se vrtáte a hledáte něco v minulosti, ať už pochybujete o čemkoli, můžete s tím skončit, ale proč to neuděláte? Proč nad tím pořád přemýšlíte? Co vám to dává? Jste potom spokojení? Myslím, že ne, co se tohohle týká, platí : Kdo se moc ptá, moc se dozví. Což znamená, že pokud se v něčím pořád dokola zabýváte, akorát ublížíte sami obě, přičemž, to, co si myslíte, nemus být pravda. Ale už jste se od pravdy tak moc vzdálili, že to skoro nejste schopní rozeznat. Nebudu předstírat, že jsem jiný, nejsem, kéž bych byl, bylo by to o tolik jednodušší. Vím, že člověk tímhle nejvíc ublíží sám sobě. Možná nevědomky a omylem i někomu jinému, ale to se tak často nestává, že?
Jenže, když už nad tím dumáte, o vás z toho vytrhne? Co vám pomůže se na tyhle sračky vysrat? Chápu, že jsme všichni zvědaví, ale někdy vám, to, co najdete mže změnt trošku pohled na ostatní, na svět. Ale nebojte, netrvá to věčně. Asi nejlepší lék na tohle je když máte lásku, tak být s ní. No a když nemáte? Tak si najděte zábavu. Možná, že jste tak znudění, že hlava už sama od sebe prostě hledá nějaký problém a z toho vzniká tohle všechno...Takže si najděte nějakou zábavu, u které vydržíte dlouho a vyčistíte si hlavu, to je asi to jediné, co vám pomůže a to nemyslet a být vpohodě.
To jen taková myšlenka, která mě teď napadla..

Jinak k dnešku. Je po obědě a nějak se zatím nic neděje. Nejspíš i půjdem na houby odpoledne.
Když je člověk sám tak má nějak čas přemýšlet no..chybí mi, hrozně moc. Už se těším až bude pátek, až jí budu zase mít v náručí. I když všechno nemůže být perfektní, svým způsobem tenhle vztah perfektní je. Když někdo z nás potřebuje, ten druhý tu vždycky je a pomůže. Doufám, že nám to vydrží. Chci aby to vydrželo, MILUJI JÍ! Chci aby se měla dobře, ať to stojí, co to stojí. Na mě mi nezáleží, ani nikdy moc nezáleželo, ale na ní mi zálaží víc, než na vlastním životu.

Ještě, že potom spolu budem dva týdny na táboře, bude to super, už se tam moc těším. Doufám, že jí nezačnu lést na nervy. Taky doufám, že nebudu mít ty svoje nálady, jako třeba teď...sere mě to, ale člověk s tím nic moc neudělá...spíš si a to mlžu sám, víc vám k tomu nenapíšu, ani nechci..
Jestli někdo z vás, kdo to čte se jde opít, tak si kupte absintha, je to super pití, sice všechny vzpomínky na něj nejsou nejlepší, ale člověk se po tom ožere hodně,)) Tak se zatím mějte a užívejte prázdniny a myslete taky na ostatní a ne na pořád jen na sebe, vymstí se vám to.
Ahoj..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama