Prázdniny, nebo brigáda?D

24. července 2012 v 17:08 |  Diary
Tak nevím, ten druhý týden na chalupě je takový, nevím, v neděli a v pondělí jme byli na houbách. No a dneska je úterý. Včera jsem kopal asi 4-5 metrů takový, řekněme "příkop". Dostal sem za to 200, za to jsem hodně rád, i když myslím, že si to nezaslužím, protože když děláme s tátou, tak i když děláme celej den (zhruba od 9-9:30 do 17-18:00), tak mi za to táta nedá nic, jen řekne, že děkuje za pomoc. Neříkám, že mi to vadí, jen jsem příjemně překvapen, že jsem jen za tohle dostal 200, vlastně prakticky za nic. Ještě zbývají dva dny. No, snad to zítra doděláme, nbo s tím alespoň nějak pohnem. Takže dneska ještě musím přesýt nějkou tu hlínu, abych to nemusel dělat zítra. Třeba budem dneska večer dělat oheň, sice jsme ho měli i včera, ale když je pěkně, tak si ho musíme užít, nebo ne? a k večeři bude paprikáš!!!)) Prostě nejlepší jídlo, dobře až po číně a pár dalších, ale je VÝBORNÝ!)

Jinak v pátek konečně domů, ne, že bych se tam netěšil, jen tady je to super, ale bylo by ještě víc, kdyby tady byla ona. Snad nebudu muset v pátek balit a budu s ní moct být déle venku, doufám. Dva týdny jsou dlouhá doba. Až se vrátím tak jí ulíbám, o tom žádná a taky jí trošku zmáčknu, koeckonců neviděl jsem jí dva týdny. A potom si spolu dáme pivo, nebo vodnici a nebo budem prostě jen povídat. Asi se půjdem někam projít, třeba na hřbitov. Nebo můžem prostě zůstat u nás když to nebude vadit. Toť asi zatím vše pro dnešek, tak se mějte, zatím čus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KT Wild* KT Wild* | Web | 25. července 2012 v 15:04 | Reagovat

Těším se na tebe,lásko.*Samota mi zase tolik nevadí,lepší než být s nesprávnými lidmi,ale s tebou je všechno...bezproblémový))*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama