První dny na chalupě (po roce)

17. července 2012 v 21:56 |  Diary
Tak jsem zase na měsíc odjel pryč, tentokrát na Šumavu, na chalupu. Neříkám, že tu nejsem rád, první chvíle byly pěkné, už rok jsem tu nebyl. Ale teď, nevím, je to tu takové...prázdné. N2co tomu chybí, vím, co to je - ona. Chybí mi strašlivě moc, pořád na ní myslím. To jsme tu teprve 2. den, jenže tu budem ještě 10 dnů. Jsem tu i s bratránkem, občas je tu prdel. Vlastně něco pozitivního se na tom najít dá, zakládáme kapelu a máme tu oba kytary, takže se vrhnem na nějaký písničky konečně. Jen na zpěv asi ještě ne, protože Oskara bolí v krku.

O dnešku se toho moc říct nedá, vstávali jsme ve 12, takže jsme rovnou obědvali, potom na chvíli ven. Pak jsme byly chvíli doma. Málem to se mnou seklo,D....prej, že to byl jen fór (ona ví), možná byl, ale spíš mě vyděsil teda,D* Potom hraní počítačovejch her..koukání na filmy a jinak nic moc. Teďka je večer, ležíme v posteli, každej si děláme svoje a posloucháme hudbu.. Nevím kdy půjdem spát, ale určitě jí chci slyšet na dobrou noc. /plně nejradši bych byl, kdyby sem za mnou přijela, ale to se mi asi nesplní..

To je pro dnešek asi vše. Tak se zatm mějte pěkně a doufám, že vám prázdniny vyšly tak, jak jste chtěli. Ne, že by tyhle byly hrozný, jen bych je udělal jinak, tak, abych byl víc s ní (pokud ožno celou dobu, nevadilo by mi to.)
Tak zatim ahoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KT Wild* KT Wild* | Web | 17. července 2012 v 23:17 | Reagovat

'((*...Promiň,ale já si fakt myslela,že se tomu zasměješ :D* Tak mi potom pošli ty nahrávky,lásko,*)
Chybíš mi...

2 ODBOI ODBOI | Web | 18. července 2012 v 0:01 | Reagovat

Ty mě taky, strašlivě moc...*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama