Srpen 2012

Regress - písnička..,spíš jen nápad, zatím

30. srpna 2012 v 22:02 Kytara
Ještě nevím jak se bude jmenovat, melodie mě napadla asi před 20-ti minutami a text tak před 10..:D Ale nějak to ještě dodělám no. Chtěl bych znát váš názor a prostě vědět, jestli bychom měli třeba jen trošku šanci u někoho z vás. Předem doufám, že tuhle psničku nebudete kopírovat, hrozně nerad bych aby si to tady někdo našel a potom to použil jako svoje vlastní, to ne! Tohle jsem vymyslel já a jen já to budu hrát se svou budoucí kapelou. Doufám, že nám to vyjde no, ale to není jen o nás, to záoleží hlavně na vás. A tak se vás ptám, vy, kteří sem občas nahlědnete, prosím pusťte si tohle video a napište mi komentář, jestli se vám ta melodie líbila a prostě váš názor, děkuji. :) Jo a v tomhle videu nezpívám, jelikož nemám moc dobrý hudební sluch, a za druhé proto, že mě to napadlo před 10-ti minutami a je třeba vymyslet jak tam ten text "zasadit" aby to znělo dobře. Ještě taby pro druhou kytaru a až to bude hotový, tak to sem třeba dám. a ještě se omlouvám za kvalitu, točil jsem to teď a navíc webka není moc dobrá a kameru u sebe teď nemám.

Takže piště komentáře ať vím jak hraju a jestli se vám líbí ten styl, díky. Jo a taky bych vám mohl říct, že moje budoucí kapela by chtěla hrát styl.no, asi grunge a nebo rock´n ´roll, ještě nad tím přemýšlíme...
Tady je text, který tam jetě není. A název taky ještě nemám, takže můžete něco třeba poradit, jestli budete chtít :)
1)
You´re waiting in a land,
Waiting there for a train,
Train taht´ll take you far away..
Away..from all the pain.
2)
Now your soul´s lost,
Your feelings trickled out..
You´re empty in the inside,
Wanna be again...found.

To je zatím vše, ještě to chce minimálně refrén..
A jak jste si užili prázdniny vy..?
Předem děkuji za všechny komentáře :)
Tady je to video:

Poslední dny na chalupě

24. srpna 2012 v 8:30 Diary
Dneska je pátek a zítra už konečně odjíždíme. Neříkám, že se mi tu nelíbilo, jen..chyběla mi tu ona, nebo někdo, byl jsem tu sám s rodiči dva týdny, tedy ještě se sestrou, ale té jsou 4 roky..takže tu není moc lidí s kterými bych se mohl bavit. Každopádně na ní se už těším hodně, těším se až jí zase budu mít v náručí a bude jenom moje. Plánujem, že v neděli půjdem i do zoo, takže sem možná potom dám nějaký ty fotky. A příští týden? Doufám, že bude úžasný. Hlavně se těším na pondělí, úplně neuvěřitelně moc, ale nebudu tady psát proč,D
Dneska asi nebudu mít moc času..včera jsme sekali zahradu, tedy spíš takovou louku a musíme tu trávu shrabat :(, takže zábava tak na 4 hodiny, otom ještě sunda lano za stromu (houpačka) a to je asi všechno no..pak už jen večer zbalit a zítra odjezd))
Za celé prázdniny jsem byl doma 7 dní..štve mě to, ale alespoň, že tenhle poslední týden budu moct být s ní. Mluvili jsme, že bychom někam vypadli, teda spíš Káťa to navrhla..takže nakonec máme program na 4 dny,) Chcem jít na Olšany, na Petřín, do zoo a potom třeba jeden den bychom šli na vodnici ještě s pár lidma. Sice čím víc se blíží den odjezdu, tím víc mi chybí, ale už jen jeden den a budem spolu, hrozně moc se na ní těším. Vlastně už ani není moc místa na smutek, teď už převládá natěšenost a nedočkavost a ž jí budu zase držet v náručí.
No a za pár dnů už zase zpátky do školy..teďka to bude jíné, už jdu na střední..první dva týdny to možná bude super v pondělí a úterý 2 hodiny a ve středu ráno odjíždíme na seznamovák a vracíme se v pátek ve 12, takže ještě budu mít delší víkend, ale potom to začne..jsem zvědavej no..na základní škole jsem se od 4 do 9 třídy neučil, nebo jestli to, že si to pročtu 5 minut před písemnkou občas je učení..ale většinou jsem měl vyznamenání, dokonce i druhé pol. v 8. a 1. pol v 9. třídě, v 2. pol. se mi to již nepovedlo, protože se s naší třídní nesnášíme a ona mi dyla z němčiny a z hudebky za 2. Tohle mě od ní hodně nasralo. Kdyby mi dala jedničky, jak měla, tak sem měl vyznamenání úplně vpohodě, ale ona to prostě musela udělat, píča jedna.. A ještě má na mě kecy, že neumím hrát na kytaru, hraju na kytaru už 6. rokem, učím se sám a po jednom měsíci jsem se naučil akustickou část písničky Stairway to heaven, pořád je tohle "neumět na kytaru", nebo to, že když zpíváme Kryla, mimochodem obdivuji ho, tak ona sedí hrdě za tim svym klavírem a když se zeptám jestli bych to mohl zahrát na kytaru když jí tam mám, a to přísahám na svojí smrt, že od něj umím docela hodně písniček, tak mo řekne, že ne?! A navíc ona to hraje blbě? Kdyžtak teď mluvím o písničce anděl, prostě rytmus má někde úplně jinde a mě to nenechá ani zkusit..buď má strach, že bych to zahrál dobře a nebo mi to dělá prostě jn naschvál..
Ale to je teď všechno jedno, protoe už jí neuvidím :) No, možná se někdy přijdu ještě podívat na starou školu, ale jestli se bude chovat pořád stejně, tak už jí fakt pošlu do prdele. To jsem teď trošku odbočil..,D
To je pro dnešek možná vše. Tak se zatím mějte krásně a komentujte, budu rád :)
Ještě vám sem dám nějaký nahrávky, který jsem nahrával tak před 6 měsícema, možná to bude už dýl, nevim, nepamatuju si, od té doby jsem so hdoně zlepšil, tedy doufám v to, ale tady máte odkaz na ty starý nahrávky, možná ještě nějaký budou, kdo ví..jak bude čas a chuť) Takže tady to máte a doufám, že mi na to napíšete nějakou kritiku, předem děkuji) http://www.youtube.com/user/ODBOI96/videos

Pochopení

22. srpna 2012 v 19:41 Jiné
Sousty lidí mluví o tom, že chtějí být pochopeni, ale je jen málo takých, kteří by to dokázali.. Každý člověk má na danou věc jiný názor, ať už se to týká čehokoli, jen málokdy je stejný. Nežádám nikoho aby mě chápal, ale chci chápat ostatní, chci aby tu byl někdo, stačí jen jeden člověk, který by chápal to, co dělám, jak se cítím, prostě všechno. Mám Katku, ona je prostě úžasná holka a rozumíme si, ale né vždy. Chtěl bych aby tomu bylo jinak. Nidky mi na nikom víc nezáleželo a nikdy bych nebyl schopen pro někoho se všeho vzdát. Tedy, né, že bych se všeho vzdal, jen říkám, že by mi to nevadilo, teď, už asi 9 měsíců vím, že jí miluji, a že bych pro ní udělal cokoli a to stále platí. Nechci nic na oplátku, nebylo by to špatný, ale nepotřebuji to, stačí když budu schopný pomoct dané osobě, ať už se to týká čehokoli. Ale poslední dobou už toho nejsem schopen, možná jsem nikdy nebyl a jen jsem si to uvědomil, kdo ví. Poslední dobou už, teda né, že by to bylo poslední dobou, ale občas už prostě nemůžu. Chci aby už všechno bylo dobrý, chci aby odešli všechny problémy a my si mohli užívat. Doma je to občas na píču, to zná každý, ale já si vždycky říkám, už jen 2 roky a budu moct pryč, je to pravda, nebudem s nima nafurt, ještě chvíli a budeme moct vzít život do vlastních rukou a dělat vše po svém. Chci si jí vzít, chci s ní žít, možná si myslíte..nevím, co by ste si mohli myslet..prostě jen, přemýšlel jsem a od doby, co spolu chodíme vím, že je super, a že nechci nikoho jinýho a že bych si jí chtěl vzít, tahle myšlenka my v hlavě utkvěla a každym dnem jí miluju čím dál víc. Chci tu pro ní být, chci tu být a vždycky jí pomoct, vždycky jí pochopit. Doufám, že brzo budu schopný jí pochopit, jasně, nejsem ženská, ale nemyslím, že by tohle měl být problém, budu se snažit, hodně snažit. Hlavně být v klidu a nekřičet a nenaštvávat se. Nikdy na ní nechi být hnusnej.
Asi bych to zakončil..nevím jak..prostě jen..
Láska je nádherná věc, je jen na nás jak s ní naložíme a já přísahám, že jí nezneužiju a budu tu pro ní vždycky. Jednoho dne si jí vezmu, i když je to už asi zbytečné, protože moje srdce si ukradla již prvním polibkem, ale udělám z ní mou ženu, mou nádhernou ženu.
Miluju tě a vždycky budu

Rock´n´roll..

17. srpna 2012 v 22:59 Jiné
Kolika lidem v dnešní době se líbí rock and roll, ale skoro nikdo o něm moc neví. Sposta lidí nezná třeba ani Led Zeppelin, nebo the Doors, the Who, Pink Floydy, prostě nikoho.. Jasně, když to vezmu tak dnešní AC/DC taky hrajou rock and roll nebo teď už spíš hard rock, ale už to není co bývalo. Srovnejte si takové AC/DC a Elvise Presleyho, je to úplně něco jiného, přitom obojí bylo/je ve své době označovaná za rock´n ´roll. Tedy u AC/DC by se dalo mluvit, že hráli rock´n´roll v té době alb "Dirty Deeds Done Dirt Cheap" nebo "High Voltage", prostě ještě ta dobe než zemřel Bon Scott a nahradil ho Brian Johnson. Na konec článku sem dám jen anketu, jsem zvědav kolik lidí se splete..
Hrozně obdivuji Led Zeppelin a the Doors, snad nejvíc ze všech. Sice ta knížka, kterou jsem dostal od Káti, možná trošku vyvrací tu legendu o Led Zeppelin, ale to, co se v ní píše je pravda. Možná mě něco málo překvapilo, něco potěšilo a něco naopak naštvalo, třeba to, že někdo tvrdí, že Jimmy Page použil první čtyři akordy k "Stairway to heaven" od nějaké neznámé kapeli. Nemyslím si, že by to udělal. Jasně, všichni kopírovali, ale všechny písničky, které Led Zeppelin "okopírovali" nikdy nebyli stejné..třeba taková "Babe I´m gonna leave you" možná text je podobný, ba i stejný, ale rytmus a hudba je někde úplně jinde. Prostě všechny písničky nebo jejich části, které Led Zeppelin použili byli upraveny Pagem a byli originální. Obdivuji je. Byli to průkopníci. Jasně, původně to byli jen Yardbirds, kde hrál Jimmy Page, tedy do doby než ho vyhodili. Poté dal dohromady skupinu s názvem New Yardbirds, z které se později stali Lead Zeppelin a potom už jen Led Zeppelin.
Teďka něco málo o the Doors, taky hráli rock´n´roll, ale začali hrát dříve než Led Zeppelin. Jsou známí především díky jejich zpěvákovi Jimu Morrisonovi. Byly to ty doby hippies, kdy se hulilo. Řekněme, že Jim byl věrný a když přijel do Californie, tak se zamiloval do jedné dívky, hned jak jí uviděl. Zezačátku ho nikdo moc neznal, ale později byl hodně oblíbený a slavný a jako všichni i on zkusil drogy.. A jak jinak to mohlo skončit, než že ho jednou v hotelu přistihla jeho holka když mu kouřila jiná a on se jí potom ještě vysmál do obličeje. Fakt nechápu jak to s ním mohla vydržet.. No ale nakonec se přeci jen oženili. No a když už the Doors vydali dvě alba, tak s tim Jim seknul, řekl, že nechce být "škatulkovanej". A ještě něco bych sem chtěl říct. Myslím si, že Marilyn Manson Jima kopíruje..a docela hodně. Když pomineme ten rozestup v čase, tak je to pravda. Jim Morrison byl zatýkán za obnažování na veřejnosti, za masturbaci (před publikem) a za to samé byl zatýkán i Manson. Potom také Jim vyzýval lidi na svých koncertech k nahotě a k souloži, to samé dělá Manson. Možná oba hrají něco úplně jiného, ale v tomhle jsou si podobní. Co mě ještě trklo, tak když jsem se dozvěděl, že Manson předělal písničku od the Doors (Alabama song). Prostě myslím, že Jima kopíruje. No a teď ta slibovaná anketa.

This dream´s gonna become a true, I hope..

16. srpna 2012 v 14:38 Básničky
My heart is sure,
And it´s all for you,
My love is pure,
And it´s big like the sea of blue.

I want to be with you all the time,
I have no wish, they´re all done,
Because you´re all mine,
With you I have a lot of fun.

But not allways just a fun,
All, what I want, need is you to be fine,
You´re for me the only one,
I wish we won´t never die.

I love you my dear,
I want you to be my wife,
With you I don´t feel any fear,
With you it gonna be a GREAT life.

I said it and I say it again,
You´re the one I want to marry,
I know I´m not a perfect man,
You are my sexy fearie.

About you..

16. srpna 2012 v 14:34 Básničky
Yes, I have an addiction
My addiction is love
It´s like closed station
No tickets you´ve bought

One-way door to inside
And no way back
Still sitting by your side
Kissing your lovely neck

I don´t want to return
And I won´t leave you
Now it is my turn
But you already knew

At the end of our long way
We´ll be sitting side by side
I´ll be watching you whole day
We´ll see each other on the ther side

My soul´ll be by your
Till the end of all
We´ll enter our own door
The loveliest place - waterfall

Your eyes are like sunshine
Glowing at me in night
They are all mine
They are the real light

Your hairs are like blue sea
They´re beauty of this world
They´re kind mystery for me
You can´t subscribe them in one word

Zase "doma"

14. srpna 2012 v 12:11 Diary
Tak po dvou týdnech zase zpátky z tábora..i když bych byl teda radši doma než zase na chalupě 200km od domova. Neříkám, že je to tu nusný, nebo něco, ale radši bych chtěl být s ní. Po táboře jsme ještě stačili jít večer do kina, na toho novýho batmana, byl to dobrej film, ale to kino mohlo být lepší..sice vypadá nádherně když spí, hrozně rád se na ní při tom dívám, ale nejsem rád, že jí bylo blbě. No nic, takže teďka zase sedím na chalupě, píšu si s ní, dělám pomocné práce okolo chalupy a na zahradě a prostě super no.. Naučil jsem se i novou písničku, i když myslím, že se hraje trošku jinak, takže budu ještě hleda akordy.
Co mě ale naštvalo je, že sem nemůže přijet, mámě by to ani tolik nevadilo, ale tátovi jo..ale ona je prostě úžasná a stejně přijede :) Na druhou stranu jí obdivuju, že bude hodin v autobuse kvůli tomu, že se uvidíme hodinu a půl..je prostě super. Stýská se mi, do toho ještě takové drobné problémy, prostě nádhera, co víc můžu říct.. Nějak to tu budu muset ty dva týdny překousnout no..
Řekl jsem si, že budu každý den cvičit, když už teda jsem sám..takže snad budu no..taky bych chtěl dočít tu biografii Led Zeppelin, kterou mi dala* A jinak je na plánu nuda, o víkendu rodinná oslava, takže fakt super a potom zase smutek a těšení se až se vrátím a budu jí moct zase pořádně obejmout a políbit..už aby byl příští pátek..