Pochopení

22. srpna 2012 v 19:41 |  Jiné
Sousty lidí mluví o tom, že chtějí být pochopeni, ale je jen málo takých, kteří by to dokázali.. Každý člověk má na danou věc jiný názor, ať už se to týká čehokoli, jen málokdy je stejný. Nežádám nikoho aby mě chápal, ale chci chápat ostatní, chci aby tu byl někdo, stačí jen jeden člověk, který by chápal to, co dělám, jak se cítím, prostě všechno. Mám Katku, ona je prostě úžasná holka a rozumíme si, ale né vždy. Chtěl bych aby tomu bylo jinak. Nidky mi na nikom víc nezáleželo a nikdy bych nebyl schopen pro někoho se všeho vzdát. Tedy, né, že bych se všeho vzdal, jen říkám, že by mi to nevadilo, teď, už asi 9 měsíců vím, že jí miluji, a že bych pro ní udělal cokoli a to stále platí. Nechci nic na oplátku, nebylo by to špatný, ale nepotřebuji to, stačí když budu schopný pomoct dané osobě, ať už se to týká čehokoli. Ale poslední dobou už toho nejsem schopen, možná jsem nikdy nebyl a jen jsem si to uvědomil, kdo ví. Poslední dobou už, teda né, že by to bylo poslední dobou, ale občas už prostě nemůžu. Chci aby už všechno bylo dobrý, chci aby odešli všechny problémy a my si mohli užívat. Doma je to občas na píču, to zná každý, ale já si vždycky říkám, už jen 2 roky a budu moct pryč, je to pravda, nebudem s nima nafurt, ještě chvíli a budeme moct vzít život do vlastních rukou a dělat vše po svém. Chci si jí vzít, chci s ní žít, možná si myslíte..nevím, co by ste si mohli myslet..prostě jen, přemýšlel jsem a od doby, co spolu chodíme vím, že je super, a že nechci nikoho jinýho a že bych si jí chtěl vzít, tahle myšlenka my v hlavě utkvěla a každym dnem jí miluju čím dál víc. Chci tu pro ní být, chci tu být a vždycky jí pomoct, vždycky jí pochopit. Doufám, že brzo budu schopný jí pochopit, jasně, nejsem ženská, ale nemyslím, že by tohle měl být problém, budu se snažit, hodně snažit. Hlavně být v klidu a nekřičet a nenaštvávat se. Nikdy na ní nechi být hnusnej.
Asi bych to zakončil..nevím jak..prostě jen..
Láska je nádherná věc, je jen na nás jak s ní naložíme a já přísahám, že jí nezneužiju a budu tu pro ní vždycky. Jednoho dne si jí vezmu, i když je to už asi zbytečné, protože moje srdce si ukradla již prvním polibkem, ale udělám z ní mou ženu, mou nádhernou ženu.
Miluju tě a vždycky budu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KT Wild* KT Wild* | Web | 23. srpna 2012 v 11:32 | Reagovat

Piš nějaký články,co na mě nepůsobí,jako cibule prosím.To,že nemáme stejný názor ještě neznamená,že si nerozumíme.Ale nepopírám,že poslední dobou máme víc sklony k tomu se hádat,je mi to líto.Tohle nestačí,to vím taky.Snad jen...nechci říct 'Bude to všechno dobrý.',nebo tvoje oblíbený 'To se vyklepe.',ale oba už jsme udělali dost,mělo by to začít fungovat.A s tebou se nechci hádat.Ne tolik,jak tomu poslední dobou je.A promiň.Chápeš mě...Snad mi jen přišlo,že sis neudělal svůj objektivní názor,ale zjevně jsem se spletla.Rozumíš mi i já tobě.Takže rozumím i tomu,že jsme v některých směrech sakra odlišné povahy a prostě nemůžeme oba mít na všechno stejný názor.Ale neřekla bych tomu přímo nepochopení...

2 KT Wild* KT Wild* | Web | 23. srpna 2012 v 11:33 | Reagovat

Odsouhlas mi prosím komentář. /Ha a teď se ukaž! :D/

3 ODBOI ODBOI | Web | 23. srpna 2012 v 14:39 | Reagovat

Však já neříkám, že si nerozumíme,)Rozumíš mi i já rozumím tobě, jen občas je těžké úplně pochopit toho druhého a vžít se do toho jak to cítí on, protože oba máme na něco jiný názor a je těžké potlačit ten náš vlastní názor a podívat se na to jinak. Taky mě to mrzí, nechci se s tebou hádat, na druhou stranu ty naše hádky nebyli zas tak hrozný, možná jsme byli naštvaný, ale nějak jsme to vždycky vyřešili, ne?) Myslím, že to je hlavně tím, že se nevidíme, mě to štve, hodně, a ještě víc když se s tím nedá nic udělat. Občas tu je takové světélko, ale stejně to mnohdy nevyjde, nebo se to posere, to mě mrzí, mrzí mě, že když jsme se na něčem třeba domluvili, tak se to nakonec zrušilo kvůli mě. Věřím, že až bude zase škola a všechno se vrátí do normálu, že to bude dobrý lásko) Ale jsem rád, že nejsme stejní, tvůj názor je mnohdy lepší než můj a myslím, že se skvěle doplňujeme)

4 KT Wild* KT Wild* | Web | 23. srpna 2012 v 17:00 | Reagovat

[3]: Neříkej,už to bude dobrý,nemám ráda zakřikávání. :-D Nemůžeš za to ,)

5 Zosnulá Rockerka Zosnulá Rockerka | Web | 26. srpna 2012 v 21:58 | Reagovat

Ako sa mne spolužiačky smiali, keď som povedala, že budem s priateľom žiť, že ho vidím ako manžela a podobne. Možno som trochu vytriezvela, možno sa už obávam, že to nevyjde presne podľa predstáv, lebo život je krutý, ale toho sna sa nikdy nezrieknem len tak.

Nemôžem si pomôcť, ale pri takých chalanoch ako si ty mám pocit, že sú ženské omnoho väčšie "svine" ako muži. Žeby to bola pravda? (Tým narážam skorej na seba a mne podobné ženské ako na tvoju polovičku-aby nedošlo ku konfliktu:D)
Láska nie je len o tom dobrom. Pre muža je ťažké pochopiť ženu presne tak isto ako je pre ženu ťažké pochopiť muža. Hovorí sa predsa, že sme z inej planéty, no nie? Najlepšie je sa o veciach otvorene rozprávať a nedržať to v sebe, potom zbytočne vznikajú hádky, ktoré by ani nemuseli byť. Ja robím občas chybu, že namiesto rozprávania mlčím. A tiež nie som svätá, aby som všetko robila správne. Vzťah bez hádok? Neexistuje. Tiež sa snažím pochopiť druhé pohlavie, teda predovšetkým toho svojho. Lebo síce sú všetci odlišní a individuálni, predsa sa nájdu vždy základné znaky, ktoré sa nájdu u všetkých mužov :D.

6 ODBOI ODBOI | Web | 28. srpna 2012 v 22:07 | Reagovat

Na ně ser, závidí, že nikoho takového nemají,) Když už najdeš toho pravého, tak je třeba se ho držet. Ale snažíme se chápat toho druhého a myslím, že nám to jde,)) Taky si myslím, že je dobré když  se věci říkají na rovinu, jsem radši když slyším pravdu, než když mlčí.
Jo no, já si třeba pletu mně a mě,DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama