Zase "doma"

14. srpna 2012 v 12:11 |  Diary
Tak po dvou týdnech zase zpátky z tábora..i když bych byl teda radši doma než zase na chalupě 200km od domova. Neříkám, že je to tu nusný, nebo něco, ale radši bych chtěl být s ní. Po táboře jsme ještě stačili jít večer do kina, na toho novýho batmana, byl to dobrej film, ale to kino mohlo být lepší..sice vypadá nádherně když spí, hrozně rád se na ní při tom dívám, ale nejsem rád, že jí bylo blbě. No nic, takže teďka zase sedím na chalupě, píšu si s ní, dělám pomocné práce okolo chalupy a na zahradě a prostě super no.. Naučil jsem se i novou písničku, i když myslím, že se hraje trošku jinak, takže budu ještě hleda akordy.
Co mě ale naštvalo je, že sem nemůže přijet, mámě by to ani tolik nevadilo, ale tátovi jo..ale ona je prostě úžasná a stejně přijede :) Na druhou stranu jí obdivuju, že bude hodin v autobuse kvůli tomu, že se uvidíme hodinu a půl..je prostě super. Stýská se mi, do toho ještě takové drobné problémy, prostě nádhera, co víc můžu říct.. Nějak to tu budu muset ty dva týdny překousnout no..
Řekl jsem si, že budu každý den cvičit, když už teda jsem sám..takže snad budu no..taky bych chtěl dočít tu biografii Led Zeppelin, kterou mi dala* A jinak je na plánu nuda, o víkendu rodinná oslava, takže fakt super a potom zase smutek a těšení se až se vrátím a budu jí moct zase pořádně obejmout a políbit..už aby byl příští pátek..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama