Září 2012

"Nová škola"

19. září 2012 v 19:56 Diary
Nějakou chvíli jsem už nepsal, ale jsem zase tu a snad už je o čem psát. Tenhle rok jsem začal chodit na střední, líbí se mi tu. A ani mi nevadí, že musim vstávat v 5.30, člověk si zvykne no. Ale třída je bombová 1. máme super kolektvi, tedy až na jednoho ukrajince (prosímvás řekněte, kterej ukrajinac by se hlásil na SPŠ stavební a jetě v česku?), za 2. už máme skříňky, takže si mám kam dát učenice a přezutí tam taky nikdo nekontroluje a za 3. Máme hodně odpoledek, takže nikdy nemáme víc jak 6 hodin v kuse, možná se domu dostanu až v 7, ale nevadí mi to, prostě tahle škola je super. Taky už máme plno známek..bohužel..:D Třeba z fyziky jsem si myslel, že si pamatuji víc, psali jsme test a já dostal trojku, no co. A jinak..no, učebnice mě stáli 2500 a sešity 600 :D (teda né mě, ale rodiče :D) Co bych sem ještě mohl napsat? Třeba, že ta střední škola, na kterou chodím je SPŠ Stavební Dušní (Praha 1, Dušní 17), výhoda je, že to je fakt kouíček od Staroměstského náměstí (chodíme tam o volných hodinách pokecata a tak).

Co dál? No, ještě ta kapela..tak bratrance už někdo pozval prej do nahrávacího studia zadarmo, ale nevapadá, že by tam chtěl jít s někym jinym..takže kdo ví. Bavili jsme se o tom a našlo se pár lidí s kterými bych mohl hrát, akorát nemáme žádného zpěváka.. Vím, že sem slíbil ještě nějaká videa, ale nějak není čas..na kytaru sice hraju, ale nějak nemůžu vymyslet další meldii, třeba jen pár, abych je sem hodil. Taky jsem myslel, že mi napíše víc lidí na to video, které je v minulém článku..opravdu by mi to pomohlo, ale asi sem fakt moc lidí nechodí..bohužel no.. Nicméně, doufám, že tam ještě někdo něco napíše.

Budu se snažit psát tak nějak alespoň jednou za týden. Držte mi palce aŤ mi to ve škole jde a já je budu naoplátku držet vám. Tak hodně zarů v tom novém školním roce. Zatím se mějte pěkně. Třeba sem ještě něco přes víkend přibyde, uvidíme.

Tak se zatím mějte.