Vánoční nálada

29. prosince 2012 v 11:13
Dlouho jsem tu nebyl, pravda, nějak jsem neměl čem psát, nebo se mi snad ani nechtělo..sám nevím.. Teďka sedím v kuchyni, kecám s mámou a se ségrou, ale ta spíš teda čučí na televizi. Když už jsou ty Vánoce, tak bych se mohl připsat jenu básničku, kterou jsme vymysleli spolu s bratrancem

O Vánocích je tu nuda,
dárky hnusný, doma pruda,
Litry chlastu, tuny drog,
Ať přežijem celý rok.

No dobře, není tobásnička, jsou to jen 4 řádky. Ta básnička může být pro někoho pravdivá, kdo ví? :D Pro mě by taky byla ještě tak před rokem a něco. Ty doby, kdy jsme chodili pořád chlastat ven..bylo to fajn, ale od tý doby se něco změnilo..bohužel.
Když už jsme u toho, co se změnilo, tak s Káťou už jsme spolu přes rok!) Krásně se to říká, ale rok není zase tak dlouhá doba. Nicméně, to, čím jsme si prošli tenhle rok ( a nebylo to vždy jen to dobrý, možná toho špatnýho bylo víc), i přes toto nevzdáme a to je hlavní.
Nesmíte se, lidi, vzdát svých snů. Protože byste měli vědět, po čem toužíte, co chcete, nějeký životní cíl. Tohohle je třeba se držet. Vaše sny Vám nikdo nevezme. Záleží ovšem na tom jestli se toho vzdáte, nebo zatnete zuby a i přes všechno špatný to dokážete, to je pravej úspěch. Věřím, že v nastávajícím roce se vám podaří vše, po čem toužíte. Mějte se krásně a užívejte zbytek svátků.

Snad mě to už chytne a budu sem psát pravidelněji,)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 29. prosince 2012 v 11:25 | Reagovat

Pěknej článek, líbí se mi mnohem víc, než ta básnička, proč píšeš že se to bohužel už změnilo? Pokud bude člověk jen chlastat a fetovat, tak  dlouho nevydrží....
Nic ve zlým, já to holt vidím jinak, protože už jsem stará babča.

2 ODBOI ODBOI | Web | 29. prosince 2012 v 11:58 | Reagovat

My nefetujem, neboj,) Prostě byla pohoda když jsme chodili každej týden pít,)) Lidi jsou už jiný no..

3 KT Wild* KT Wild* | Web | 29. prosince 2012 v 21:59 | Reagovat

Takový články mě motivujou! :-) Rok není krátká doba, ale stále je to 1/30 z toho, co chci. Nebo spíš, co oba chceme. Byl to ale první rok mýho života. Bez lásky nebyl špatný, možná ani tak těžký, ale neměl smysl. A život bez smyslu nemá život. Já nevím, na tomhle roku je něco jiného. Jakoby se mi život začal teprve odehrávat. Sice je dobré, brát tyhle slova trochu pomyslně, ale snad víš, na co narážím. Chci s tebou zvládnout všechno! :-))Ta básnička vystihuje bratrance, tebe tak na půl. :D Taková emácká :D Sny si bereme jedině samy, protože mu dáváme špatné pocity.

Přeju nám hodně štěstí! :D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama