Něco

4. října 2015 v 0:25
Co se změnilo-

Takže, je rok 2015 (říjen), o prázdninách se se mnou rozešla (23.8.2015) a aby toho nebylo málo, tak 2 dny před reparátem, takže gratuluju. Pocity? Sem na sebe nasranej, za tolik věcí co sem udělal/neudělal. Je pravda, jak se říká, že to, co člověk měl si uvědomí, až to ztratí.. Tak hlavně, že ona je šťastná a, že sem jí jedno. To sem si fakt zasloužil po tom všem.. i nenávist by byla lepší než tohle. Jak ještě slibovala, že zůstaneme kamarádi a po týdnu napíše, že půl roku si nebudeme psát ani vídat, nic. Stejně to kamarádství asi nebude fungovat. S vědomím, že jí sem úplně u prdele by to nešlo. Ani s partou, se kterou sme chodili ven už asi chodit nebudu, nezvládnul bych to. Mám pocit, že kdyby si tam někoho přivedla, tak bych se asi ožral do němoty a zabil ho. Nejlepší na tom všem je, že i když tohle všechno vím, pořád bych to chtěl vrátit zpátky, zkusit udělat něco jinak, něco, aby byla šťastná, ale se mnou, na tom záleželo. Za co kurva sem si tohle to zasloužil?! proč já to musim odsrat a ona je v pohodě? proč je svět tak nefér? A jak dlouho mi bude trvat se z toho dostat, jestli vůbec? Zatim mám pocit, že na to nezapomenu, ale kdo ví..třeb..jednou. Bylo by fajn věřit, že bychom se dali zase dohromady, ale na pohádky sem asi už moc velkej.
Když si tak čtu ty pozitivní kecy, co sem tu psal dřív, tak už se jenom směju. Všechny ty řeči, že to nevzdáme, že to bude dobrý, samý zasraný pohádky. Nikdy nic nebude dobrý, člověk má sám sebe a tím to končí. Svoje věci si nechávat sobě, nebo je vypsat na blog, jako deníček, abych si mohl v budoucnu připomenout, jaký to bylo fajn tohle všechno.
Nemůžu spát, od tý doby mi hrozně trvá, než usnu a pak se stejně v noci budim. Přeci jenom posilka vydržela, tak alespoň mám něco, na co se upnout. A další věc, co mě sere, vůbec nedokážu myslet na sex, strašně mě to posralo všechno. Dřív sem byl pořád nadrženej, teďka to dopadá akorát tak, že ne to ani nedokážu myslet, prostě nic. Možná budu teplej, říkám si, že by to tak bylo asi jednodušší vzhledu k okolnostem. Asi se holkám fakt nedá věřit. a ať pro ně člověk dělá, co chce, ať je jakkoli hodnej, stejně je to k ničemu. Hodný lidi v tomhle světě asi nemají místo. Místo poděkování to každej bere za samozřejmost, ale když něco poserete, tak se z toho každej může zbláznit. Člověk asi nikdy nemůže čekat nic, je to tak lepší, je lepší spoléhat jen na sebe, vyhneš se zklamání.

Vlastně je to celý takový.. 18. narozeniny, pocit, že máte všechno a 4 měsíce na to máte leda hovno. Tolik věcí, který sem plánoval, vzít jí do zahraničí o prázdninách, vzít jí na šumavu. Co mám teďka asi dělat? Jak zahnat ten pocit samoty? Nemám pocit, že by na mě někomu fakt záleželo, vlastně mě napadá jen jedna.

Reparát sem udělal, takže hurá, čtvrťák. 27.8.2015 sem zapíjel reparát a taky truchlil nad rozchodem, koneckonců, byly to skoro 4 roky. zjistil sem, že sem asi bi, docela si užívám bolest..nebo teda alespoň když sem opilej, protože vždycky všechny překecávám, a´t mi vrazí jednu. Hlavně, že sem se ještě nikdy nepral, to je docela vtipný, ale jednou snad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | 10. února 2016 v 10:18 | Reagovat

Pěkná děvka, hele určitě to byla zasraná intrikánská mrcha, co tě celou dobu podváděla a jen si s tebou hrála, prostě vypočítavá zlatokopka a kariéristická mrcha, co jde vždy za tím lepším, a když se jí naskytne příležitost tak jde za ní, ale to se jí nedá vyčítat, že sobecky chce pro sebe to nejlepší, že jo?? ber to jako životní zkušenost, žes nalítl takové píče, můžeš bejt rád že sis jí nevzal a že to byly 4 roky a ne 20 roků. Jo, je to zkurvená šílená zlatopka, když se s tebou rozejde před reparátem a ještě ti to přes slzičky a ženské zbraně vyčte, aby ses ty cítil vinej a pak na svým blogu ze sebe dělá jak je zlá a sobecká svině aby jí její čtenářky litovaly a říkali jaká je to chudinka a jak s tebou žila v bolesti a že za všechno můžeš ty a že je to všechno tvoje vina a tvoje chyba, a ať se z toho ona neviní, že má žít svůj svobodnej život a má si poletovat volně jako ptáček bez klece, který se nedá zkrotit, že má bejt volná, svobodná, nezkrotná a má si užívat volnosti a volnejch vztahů... V podstatě se z ní díky tomu blogu stala děvka na volné vztahy,... Hele ona tě asi nikdy nemilovala a ani tě neměla ráda, prostě z tebe měla ponorku, nenáviděla tě, nesnášela tě, neměla tě ráda, hnusil ses jí, a ona tě jenom využívala a zneužívala, prostě si na tobě vybíjela ty svoje jakoby maniodepresivní schízičky, o kterých pak psala na svým blogu aby byla zajímavá a aby jí každej litoval a říkal jaká je to hrdinka... Smiř se s tím žes byl jen přestupnej bod v její děvka kariéře a žes nikdy nic v jejím životě neznamenal a když se s tím smíříš a vyrovnáš a najdeš si lepší kundu, tak tu děvku svým štěstím a úsměvem otrávíš a pohřbíš, protože taková zkurvená děvka si nezaslouží aby se kvůli ní někdo trápil natož chtěl umřít. ;)

2 Kitty Kitty | 10. února 2016 v 10:46 | Reagovat

[1]: Hele neházej chyby jenom na sebe a neházej na sebe vinu a takové to sobecké sebelítostivé litování a fňukání mno na to je expertka tvoje bejvalá když chce aby jí každej litoval a zároveň jí říkal jaká je to statečná hrdinka. hele stalo se, pořád lepší než po dvaceti letech manželství... :D nesmíš si to tak brát, ta běhna šla za lepším a ještě ti dala košem před repcem, je to píča, ale nic s tím nenaděláš, prostě tak to je. :D uznej její chyby a její vinu ale i svojí a prostě se s tím vyrovnej, najdeš lepší, nějakou kundičku co ti nedá košem před repcem a nebude to nevyrovnaná anorektická hnuska co předstírá psycho poruchy aby byla zajímavá, originální a jedinečná, takových modrookých blond kachen je na světě miliarda... :D je to svině, tak se z toho neviň. :D však víš co o ní říkali její spolužáci jak na střední tak hlavně na základce a proč asi? :DDDD

3 Petr Petr | 2. března 2016 v 1:10 | Reagovat

[2]: Dík, ze povzbudivý komentář :) Nemá cenu se něčím rozčilovat nebo litovat, už je to za mnou a jednou stačilo, příště si dám věští pozor. :D Člověk by si měl udržet ten optimismus při všech těch sračkách kolem.
Tak mě napadlo, ty jí znáš?

4 Kitty Kitty | 30. března 2016 v 20:47 | Reagovat

[3]: jakože jakoby znám jí mno :DDD za komentík není zač. drž se. btw píšeš eště básně? :)

5 Petr Petr | Web | 24. června 2016 v 21:01 | Reagovat

Píšu pořád básně, i nějaký písničky, akorát to už nikam nedávám. Kdo jsi, že ji znáš?

6 Woow Woow | 31. října 2017 v 15:56 | Reagovat

Pěkná potvora, no, co dodat. Snad jsi ok. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama